Mężczyzna , 30 lat 24 godziny po zabiegu RIRS wróciło mi mrowienie penisa, co idzie falami? Boli z różnym natężeniem(czasem zakłuje, aż podnoszę z bólu nogi. Jak długo trwa ten ból? Ból wrócił 1 dzień po zabiegu RIRS CZYLI 8 LUTEGO, A MIAŁEM USUWANE 2 CEWNIKI dj(świeży i zaległy)(mrowienie, kłucie). Jak długo utrzymuje się opisany przeze mnie bóL?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Ból nogiBól mięśni nóg to coraz częstsza dolegliwość, która pojawia się u różnych osób, niezależnie od wieku. Uczucie zmęczonych nóg najczęściej występuje u kobiet, które przechodzą menopauzę. Powodem są zmiany hormonalne.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: