Jak długo trwa grzybica jamy ustnej?

Jak długo goi się grzybica jamy ustnej? Witam. Niedawno chorowalam na zapalenie gardła. Byłam u lekarza dostałam oczywiście antybiotyk, który musiałam brać dwa razy dziennie do tego wiadomo przecwosłonowe. Od soboty zobaczyłam jednak biały nalot pod zębami zarówno górnym jak i dolnym. Nakładam na to solcoseryl i po każdym posiłku myje zęby. Czy to pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.