Jak długo trwa leczenie bólu odbytu?

Witam. Od paru dni boli mnie odbyt byłam u lekarza stwierdził guzki krwawnicze w środku lecze to juz 3 dni i dalej boli czy to możliwe żeby guzki w środku tak bolały i jak długo trwa leczenie

Lek. Michał Lenard

Leczenie guzków krwawniczych często jest przewlekłe i trwa bardzo długo, ból powinien ustąpić, lub przynajmniej złagodnieć w ciągu tygodnia od rozpoczęcia leczenia. Należy stosować się do zaleceń Pani lekarza. Pozdrawiam!