Jak długo trwa leczenie zapalenia ucha środkowego?

Witam Od tygodnia lecze sie na ostre zapalenie ucha srodkowego, nigdy na to nie chorowalam, straszny bol wylam z bolu co 4 godz regularnie przeciwbolowe, niedosluch. Dostalam od rodzinnego azitrolek 500 dni, ale po 3 dniach zatkalo mi 2 ucho laryngolog dal jeszcz na 10 dni amoksikawi i efedryne robiona tab.Mialam incydent zawrotow i przy tym wymiotow jak wrocilam od laryng. przed zazywaniem 2 antyb.Bol zelzal ale nie slysze na chore i z tylu glowy przy dotyku boli kosc czaszki, a drugie co dzien po nocy zatyka musze wdmuchwac powietrze i to bez cech zapalenia wymusic odetkanie. Nie mam cech infekcji ale okolo 2 tyg. mialam chyba zalalenie migdalow ktore wyplukalam plukankami bo nie distalam sie do przychodni. Wczoraj bol glowy znowu przeciwbolowe. Moje pytanie czy tak dlugo trwa leczenie zapalenia. Beata

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal proszę koniecznie kontrolnie udac się do lekarza rodzinnego