Jak długo trwa menopauza?

ile czasu trwa menopauza, jak dlugo beda sie utrzymywac te zawroty glowy,drzenie ciala,nocne poty itp? Mialam 4 lata temu operacje-usunieto mi glejaka mozgu,i te menopauzalne objawy sa podobne. czy to juz bedzie tak zawsze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kobiety bardzo różnie przechodzą menopauzę, objawy mogą utrzymywać się nawet kilka lat. Sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam