Jak długo trwa okres odstawienia leku Sedam?

Witam Chciałbym się dowiedzieć ile mogą potrwać objawy abstynencyjne po zaprzestaniu brania leku Sedam 3 jeżeli brało się go w małych dawkach przez okres 1,5 miesiąca Proszę o odpowiedź

Dzień dobry,
To zależy od wrażliwości osobniczej - może ich wcale nie być lub mogą się utrzymywać o łagodnym nasileniu maksymalnie do tygodnia czasu.
Pozdrawiam.