Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak długo trwa rekonwalescencja po chirurgicznej plastyce warg sromowych mniejszych?

Jak długo trwa rekonwalescencja po chirurgicznej plastyce warg sromowych mniejszych? Po jakim czasie od labioplastyki zdejmowane są szwy?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Od współżycia należy powstrzymać się przez miesiąc, o ile proces gojenia przebiega prawidłowo. Szwy mogą być wchłanialne, niewchłanialne zdejmuje się po 7-10 dniach. Wszelkie szczególy proszę ustalić z operatorem.

0

Szanowna Pani, Najlepiej spotkać takiego lekarza który odkładnie i cierpliwie wszystko wyjaśni odpowie na pytania i zapewni poczucie bezpieczeństwa dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety