Jak długo trwa rekonwalescencja po chirurgicznej plastyce warg sromowych mniejszych?

Jak długo trwa rekonwalescencja po chirurgicznej plastyce warg sromowych mniejszych? Po jakim czasie od labioplastyki zdejmowane są szwy?

Od współżycia należy powstrzymać się przez miesiąc, o ile proces gojenia przebiega prawidłowo. Szwy mogą być wchłanialne, niewchłanialne zdejmuje się po 7-10 dniach. Wszelkie szczególy proszę ustalić z operatorem.

Szanowna Pani,
Najlepiej spotkać takiego lekarza który odkładnie i cierpliwie wszystko wyjaśni
odpowie na pytania i zapewni poczucie bezpieczeństwa
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej