Jak długo trwa rekonwalescencja po operacji wyrostka robaczkowego?

Jak długo trwa rekonwalescencja po operacji wyrostka robaczkowego i kiedy pacjent może podróżować samochodem - chodzi o pacjenta w wieku 90 lat i podróż samochodem w charakterze pasażera na odległość około 200 km. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Witam , nie znam przebiegu operacji i okresu pooperacyjnego - nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę zadać to pytanie operatorowi! z.żurawski