Jak długo trzeba czekać na pełne wydrwienie u osoby stosującej lek Sulpiryd?

Witam zazywam na nerwice lekoww sulpiryd w dawce 100mg juz 25dzien widze lekka poprawe ile dni musze czekac na pelny efekt

Dzień Dobry Panu,

Odpowiadając na Pana pytanie..., pełne leczenie wymaga czasu, cierpliwości.
Byłoby komplementarne, oraz bardziej efektywne, gdyby rozważył Pan podjęcie terapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej.

Z przesłaniem dla Pana tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605