Jak długo trzeba czekać na wizytę w poradni kardiologicznej?

Ile bede musial mniej wiecej czekac w kolejce do kardiologa dzieciecego po zarejestrowaniu w poradnii ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wszystko zależy w jakiej poradni. Najlepiej jest dzwonić do różnych do których jest Pani w stanie dojechać i się pytać na kiedy jest najbliższy termin.

Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

To indywidualna sprawa każdej poradni, w niektórych miejscach czeka się kilka dnie, a w innych kilka miesięcy.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od konieczności wizyty oraz wieku dziecka i oczywiście poradni.