Jak długo u organizmie otrzymują się leki przeciwzakrzepowe?

Witam, Jak dlugo u organizmie utrzymuja sie leki przeiwzakrzepowe? Chce sobie zrobic tatuaz, aktualnie koncze branie zastrzykow, zostaly mi dwa. Kiedy po zrobieniu ostatniego zastrzyku bede mogl zrobic tatuaz? czy tydzien to jest optymalny czas?

Nie wiem co to za zastrzyki. Najczęściej w formie zastrzyków stosuje się heparynę drobnocząsteczkową. Nie znam tez powodu z jakiego pan stosował ten lek. Jeśli lek był stosowany profilaktycznie i była to heparyna to rzeczywiście po tygodniu nie ma p-wskazań do wykonania tatuażu.