Jak długo utrzymują się objawy udaru cieplnego?

Jak długo zwykle utrzymują się objawy udaru cieplnego tj. nocne zimne poty, drgawki i podwyższona temp. (37,5C - 38,5C)? -ww. objawy pojawiły się 8-10h po ekspozycji na słońce i trwają już trzecią dobę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczne jest stosowanie wilgotnych okładów, nawadnianie organizmu. proszę pilnie skonsultować się z lekarzem pierwszej pomocy, który po osobistym badaniu wskaże,czy istnieje konieczność hospitalizacji.