Jak długo utrzymuje się mokry kaszel?

Dzień dobry! Od tygodnia drapie mnie w gardle i mam kaszel. Na początku kaszel był suchy. Po kilku dniach suche pokasływanie zamieniło się w mokry kaszel. Okropnie kaszle. Nie mogę pozbyć się zalegającej flegmy. Jak długo może utrzymywać się mokry kaszel?

Szanowna Pani, niestety nie wiem, ponieważ nie wiem co Pani dokładnie dolega. Proszę udać się do lekarza rodzinnego