Jak długo utrzymuje się zaczerwienienie po peelingu fenolem?

Witam ! Jestem po wykonaniu peelingu fenolem pod oczy i wokol ust...dzisiaj jest 13 dzien...wszystko pieknie zeszlo,ukazala sie nowa skora ktora jest bardzo czerwona i mam pytanie jak dlugo bedzie utrzymywac sie to zaczerwienienie

Dzień dobry, po tak agresywnych peelingach skóra może być czerwona nawet do kilku tygodni. Proszę stosować kremy regenerujące np Cicalfate z Avene lub cicaplast z La roche posay.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, skóra po bardzo agresywnych zabiegach może regenerować się nawet do 3 miesięcy. W tym czasie powinna Pani stosować kosmetyki regeneracyjne, a także stosować regularnie filtr przeciwsłoneczny, by zapobiegać powstawaniu przebarwień. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.