Jak długo widać ślady po laserze frakcyjnym?

Witam, 5 tygodni temu miałam wykonywany po raz drugi zabieg laserem frakcyjnym, polegający na usuwaniu rozstępów na ramionach. Niepokoi mnie to, iż dalej na skórze widoczny jest ślad po laserze, gdyż po 1 zabiegu i po upływie 5 tygodni był on już niemal niewidoczny. W tym momencie dalej na skórze widnieją czerwone kwadraciki. Przy ostatnim zabiegu była zwiększona moc lasera, więc czy może być to następstwem tego, że dalej widoczny jest znak?

Dzień dobry, skóra mimo wykonywanych tych samych zabiegów nie zawsze goi się tak samo jak przy pierwszym zabiegu. W związku z tym, ze parametry zabiegowe były podniesione na wyższe podrażnienie skóry może być większe w zawiązku z czym skóra będzie regenerować się dłużej. W razie jakich kolwiek wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą, który zabieg wykonał.

Pozdrawiam