Jak dobrać odpowiednią dietę dla osoby pracującej fizycznie?

Witam serdecznie ile kcal dodać do PPM uwzględniając moją aktywność fizyczną czyli pracę na gospodarstwie rolnym 5h dziennie w porze zimowej w oborze aby zachodziła redukcja?mam problem z określeniem stopnia aktywności fizycznej aby odpowiednio dobrać ilość kcal. Kobieta 32lata, 169cm, waga 64kg. Cel redukcja 4kg.

Dzień dobry,

aby ustalić jak najlepsze zalecenia dietetyczne powinna się Pani skonsultować z dietetykiem - w innym przypadku może sobie Pani niestety zaszkodzić.

Pozdrawiam