Jak dobrać rozmiar prezerwatywy do członka?

Witam , mam pytanie , jak się dobiera rozmiar prezerwatyw na 16cm. penisa. Oraz drugie pytanie , ja używam po kąpieli balsamu i olejku dodatkowo nawilżam swojego penisa , po jakim czasie mogę stosować prezerwatywy , gdyż w instrukcji użycia prezerwatyw jest napisane ze olejki i balsamy działają szkodliwie , dla tego interesuje mnie ile czasu od nawilżenia powinno upłynąć aby można było stosować bezpiecznie prezerwatywy.

Dzień dobry!

Najlepszą metodą doboru właściwych prezerwatyw są własne próby. Większość prezerwatyw dostępnych na rynku ma przeciętny rozmiar odpowiedni dla znaczącej większości mężczyzn w danej populacji/ kręgu kulturowym.
Jeśli jest potrzebna prezerwatywa szczególnie mniejsza lub szczególnie większa niż przeciętna - należy przetestować taką ofertę.
Istotna nie jest długość, ale raczej obwód członka.

Pozdrawiam!