Jak duże jest ryzyko wystąpienia skutków ubocznych po leku Nezyr?

Witam, Mam 26, dermatolog zdiagnozował u mnie łysienie androgenowe. Przepisał lek o nazwie Nezyr. Jednakże w ulotce wyczytałem szereg skutków ubocznych np. brak erakcji, niepłodność, rak piesi. Pytanie, czy jest duze prawodpodobieństwo wystąpinia jakich kolwiek skutków ubocznych ? czy jest to bezpieczny lek do stosowania w tak młodym wieku ?

szanowny Panie częstość działań niepożądanych została przedstawiona w ulotce, zależy to od rodzaju ewentualnego działania niepożądanego