Jak duże może być krwawienie po oczyszczaniu macicy?

Witam,
07.05.2010 miałam robiony zabieg oczyszczania jamy macicy (3,5 tygodnia po cc). Na początku krwawienie było małe, ale dzisiaj tj.4 dnia po zabiegu krwawienie się nasiliło dosyć sporo, nie mam gorączki i pobolewa mnie czasem brzuch (jak podczas miesiączki a może mniej) tylko to krwawienie mnie martwi, bo boję się, że znów będę musiała iść do szpitala :(

Dlatego moje pytanie dotyczy krwawienia po tym zabiegu. Jak silne może być i jak długo będzie lub powinno trwać? Martwię się trochę, bo wizytę u lekarza mam dopiero za jakiś tydzień.
Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Krwawienie może potrwać nawet do ok. dwóch tygodni, nie powinno jednak być bardzo obfite. Proszę się obserwować. Jeśli wystąpi gorączka lub utrata krwi jeszcze się nasili, to konieczna będzie wcześniejsza wizyta u lekarza.

Pozdrawiam serdecznie!