Jak duże są szanse zajścia w ciążę przy bardzo ostrożnym stosunku przerywanym?

Witam. Jak duże są szanse zajścia w ciąże przy bardzo ostrożnym stosunku przerywanym, gdzie odbywal sie 4 razy pod rząd z najkrótszą przerwą pół godziny. Gdzieś około dni płodnych lecz okres mam nieregularnie i trudno wyliczyć

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić prawdopodobieństwo ciąży w podanym przykładzie. Proponuję wykonać test badanie beta hcg z krwi około tydzień po spodziewanej miesiączce. Ciąża jest możliwa.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Szansa na ciążę jest dość duża. Proszę wykonać test ciążowy około 14 dni po tym zdarzeniu.