Jak działa koktajl odżywczy?

Witam serdecznie, Od kilku miesięcy stosuję Koktajl Odżywczy Formuła 1 firmy Herbalife i od kilku dni zastanawiam się jakie są opinie dietetyków oraz lekarzy na temat tego produktu.Czy jest jakiś dietetyk który może mi coś więcej powiedzieć na temat tego produktu? Dodam od siebie że schudłam na tym 9 kg od września

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Ciężko coś powiedzieć bez poznania dokładnego składu tego koktajlu, ale nie jestem specjalną zwolenniczką tego typu koktajli. Najważniejsza jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna, bo ważne są nie tylko zrzucone kilogramy, ale też budowanie masy mięśniowej i dbanie o zdrowie całego organizmu.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka