Jak działa lek Abilify?

Witam. Mam nerwicę natręctw i shizofrenie paranoidalną (objawy negatywne). Obecnie lekarz zmniejszył mi dawkę olzapiny z 10 na 5 mg i dodał abilify(arypiprazol). Czy abilify może powodować pogorszenie natręctw myśliwych bo tak mam chyba że to po zmniejszeniu olzapiny ale już 2 dni po zmniejszeniu olzapiny tak mam czy to możliwe? Czy abilify zmniejsza odczuwanie emocji czy zwiększa? Odczuwam teraz raczej brak emocji po abilify.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i dalsze decyzje terapetyczne