Jak działa lek Kvelux?

Dobry wieczor biore od miesiaca kvelux 50 czulam sie swietnie nagle przestalam duzo spac mialam sily do zycia ale ciagle dokuczaly mi zawroty glowy fale goraca mam stwierdzona nerwice z depresja mam 40 lat wiec pani doktor zwiekszyla mi kvelux na 50 i po 2 godzinach 50 biore od tygodnia w takiej dawce bardzo dokucza mi niepokoj psychoruchowy zwlaszcza w nogach posilkuje sie sedamem 6 mg czy to moze byc efekt uboczny kveluxu czy trzeba jeszcze poczekac na konkretne dzialanie i to poprostu objaw nerwicy prosze o odpowiedz pozdrawiam beata

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości mogą wynikać z działań niepożądanych leków, ale trudno to jednoznacznie stwierdzić na podstawie pani opisu. Sugeruję skonsultować się w tej sprawie z lekarzem prowadzącym.