Jak działa lek Nexpram?

Witam mam nerwice lejowa dostałam nexpram, mam brać przez 10 dni pół tabletki. Czy to normalne że mam zgage i jestem bardziej lekliwa. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam,

jeśli farmakoterapia nie przynosi oczekiwanych efektów, wskazane jest leczenie poprzez psychoterapię, wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych wykazuje podejście poznawczo - behawioralne. Farmakoterapia niweluje tylko objaw, wskazane jest leczenie przyczyny problemu.

Pozdrawiam serdecznie