Jak działa Solian w depresji?

Witam choruje na nerwicę lękowa oraz mam nie chęć do działania lekarz przepisał mi solian w dawce 50mg biorę już 14dzien już widzę poprawę mam chęć do działania biorę dodatkowo ketrel 25mg pytanie w jakiej konkretnej dawce solian działa pobudzająca i aktywizująca

W ostrych zaburzeniach psychotycznych stosuje się 400–800 mg/dobę, niekiedy do 1200 mg/dobę. Nie zaleca się stosowania dawek powyżej 1200 mg/dobę. U osób z objawami pozytywnymi i negatywnymi dawkę należy dobrać tak, aby optymalnie kontrolować objawy pozytywne (400–800 mg/dobę). U pacjentów z przewagą objawów negatywnych 50–300 mg/dobę. W leczeniu podtrzymującym należy stosować najmniejszą dawkę skuteczną.