Jak funkcjonować z nietolerancją laktozy i fruktozy?

Jak zyc i fukcjonowac z jednoczesna nietolerancja na laktoze i fruktoze ? Stwierdzono ja u mnie przed dziesiecioma laty .Czy puchniece stop i towarzyszacy bol w okolicach kostek moga byc skutkiem tej nietolerancji ?

Witam Panią,

Objawy nietolerancji mogą być bardzo różne. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego i u dietetyka, który ustali odpowiednią dietę eliminującą dane cukry.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk