Jak gruba jest tkanka tłuszczowa na twarzy?

Zacząłem dietę na redukcję tkanki tłuszczowej. Wiem, że niestety z twarzy też ubędzie trochę tłuszczu czego się trochę obawiam. Zastanawia mnie czy na czole występuje tkanka tłuszczowa,a jeśli tak to jak ona jest gruba ? I w ogóle jak gruba jest tkanka tłuszczowa na twarzy ? Na polikach jest jej najwięcej ? I czy pod oczami, a na boki od nosa jest jej sporo i czy malutką bliznę może mi zwiększyć takie odchudzanie ? Pytanie może głupie, ale naprawdę martwię się o tę bliznę, bo być może mi się zdaje, ale ona się chyba lekkawo powiększyła

Dzień dobry,

nie ma sztywnych norm dotyczących ilości tkanki tłuszczowej znajdującej się na twarzy. NIe ma także reguły skąd jej więcej Pani ubędzie - może być tak, że twarz praktycznie nie ulegnie np. zmianie.

Każdy organizm reaguje inaczej na dietę.

Pozdrawiam