Jak i czy zwiększyć dawkę leku, który nie działa?

Jak i czy zwiększyć lek który nie działa?Witam.Dziesieć lat temu zachorowałam na depresję.Przez cały ten czas stosowałam lek Alventa 75 o przedłużonym uwalnianiu. Po latach względnego spokoju, Rok temu choroba wróciła, Pani Psychiatra zalecił zwiększenie dawki na 150.Byla chwilą spokoju i znowu nawrót.Sytuacja podobna, zalecenie zwiększenia o kolejne 75 mg.Zaznaczę że od dwóch miesięcy chodzę na terapię i niestety czuje się coraz gorzej.Nie wiem co robić? Zwiększyć znowu lek który po pewnym czasie nie działa? Jeśli tak to bać całość w jednorazowej dawce? Boję się że sytuacja się powtórzy, dawki coraz większe a zejście z leku trudne.Bardzo proszę o pomoc.

Tego rodzaju leczenie nie należy zwiększać bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Proponuję wizytę kontrolną, do rozważenia zmiana preparatu? Pozdrawiam.