Jak interpretować cykl i owulację?

Proszę o interpretacje cyklu, ponieważ tempka nie jest zgodna z testami owulacyjnymi i nie wiem co mam myśleć. Czy ten cykl był z wystąpieniem owulacji czy też nie? I jak myślicie, że jest szansa na ciąże, jeśli ten cykl okaże się z wystąpieniem owulacji? Moje cykle to 24-26. Dziękuję,
a oto link na którym jest mój cykl http://28dni.pl/cycles/current

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Niestety link nie działa, proszę go zweryfikować i ponownie zadać pytanie.

Pozdrawiam!