Jak interpretować diagnozę o policystycznych jajnikach?

Witam, Mam na imię Weronika i mam 20 lat . Lekarz niedawno wykrył u mnie zespół policystycznych jajników (najpierw podczas zwykłego badania stwierdził , że musi coś zobaczyć w usg i zobaczyłam jakby wianuszek pęcherzyków).Poszłam następnie do innego lekarza , który nic u mnie nie stwierdził , i do trzeciego , który również nic nie stwierdził. Nie jestem otyła , moje miesiączki są w miare regularne , jedynie trądzik i przetłuszczające się włosy.Pierwsza diagnoza bardzo mnie załamała ,co teraz?

Witam zawsze warto podtwierdzić diagnoze, która Pani była postawiona I w prowadzi w niepokój. Zawsze możliwe pomyłki, lecz warto sprawdzić. Mam pytanie przy zespołem policystycznych jajniki zauważalny wzrost owłosienia na twarzy I ciele. Czy zauważyłeś Pani coś takiego u siebie?