Jak interpretować krzywą cukrową u osoby, która poroniła w 8 tygodniu ciąży?

Witam, Miesiąc temu poroniłam dziecko w 8 tygodniu ciąży. Miałam stwierdzony zespół policystycznych jajnikow. Miałam wykonać krzywą cukrową i insulinową. Mam 25 lat, w rodzinie cukrzyka- babcia, która cierpi juz od kilkudziesięciu lat na cukrzycę typu II. Moje wyniki badań po obciążeniu 75 glukozy. Glukoza na czczo: 97.2 mg/dl Glukoza po 1 h: 74.1 mg/dl Glukoza po 2 h: 103.7 mg/dl Insulina na czczo:10.50mU/l Insulina po 1h: 38.89 mU/l Insulina po 2 h: 29.86 mU/l. Proszę o pomoc, Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli test został wykonany poprawnie może świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny proponuje udac Się do lekarza rodzinnego