Jak interpretować krzywą cukrową u osoby w ciąży?

Witam robilam krzywą cukrowa w ciąży. Moje wyniki to na czco 83 po godzinie 117 a po dwoch 132 czy to źle ze nie spada wynik po dwoch godzinach? Co w takim wypadku? Krzywa byla wykonywana w szpitalu i lekarze uważają te wyniki za wyniki super

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli próba została wykonana prawidłowo to ok . Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże