Jak interpretować marker CA 125?

Marker Ca-125 jak to interpretowac? M Norma 0-40 a ja mam 20,9. Wiem ze to w normie ale nie wiem jak to interpretowac na przyszlosc, nie powinno byc blizej 0 pod wzgledem mozliwosci rozwoju nowotworu w przyszlosci? Mam poraz drugi cyste w prawym jajowodzie, pierwszy raz mialam w grudniu gdy poronilam wczesna ciaze wewnatrzmaciczna, cysta sie wchonila a teraz znowu sie pojawila okolo 37 mm, ktora tym razem nie wchlonela sie raz z wystapieniem mesiaczki.

Proszę się nie martwić wynik jest prawidłowy , Cysty mogą się samoczynnie wchłonąć , lub można ten efekt wspomóc w zaleznosci czy zamierza Pani zajść teraz w ciążę. Zapraszam na rozmowę postaram się rozwiać wszystkie Pani wątpliwości