Jak interpretować moje wyniki glukozy i insuliny?

Proszę o interpretację wyników Glukozy i Insuliny: Glukoza na czczo: 82 (70-100) Glukoza po 2 H: 111 (70-100) Insulina na czczo: 7,95 (3,0-25,0) Insulina po 2h: 34,60 (18,0-276,0) Czy to jest insulinooporność? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki znajdują się w granicach normy. Oczywiście interpretacja badania zależy również od stanu klinicznego pacjenta, dlatego powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego z tymi wynikami w celu postawienia prawidłowej diagnozy.