Jak interpretować te wyniki rezonansu magnetycznego kolana?

Witam, w 2013 roku przeszłam operacje kolana, zerwane troczki rzeki, od miesiąca boli mnie kolano po wewnętrznej stronie nie było urazu, wykonałam MRI kolana, proszę o pomoc w interpretacji wyników.Wiezadla krzyżowe o zachowane ciągłości, prawidłowej morfologii, poziome uszkodzenie II stopnia MM, dyskretne pęknięcie torebkowe rogu przedniego ML, wiezadlo właściwe rzepki o podwyższonym sygnale, Rzepka typu I z cechami lateralizacji, kat wycięcia miedzyklyciowego wynosi 146 stopni, dysplazja boczna k. udowej typu C, chondromalacja II/III stopień SRU, bliznowate pogrubienie faldu przysrodkowego błony maziowej, przekrwienie ciała tłuszczowego Hoffy, okrywa chrzestna gładka, troczki przysrodkowe o zatartych zarysach, zmiany bliznowate przyczepu rzepkowego troczkow bocznych, więzadła boczne sciegno mięśnia czworogłowego, pasmo biodrowo piszczelowe w dystalnym odcinki, okolica gesiej stopy sciegnistej nie wykazują zmian.

OPIS MRI KOLANA : Wiezadla krzyżowe o zachowane ciągłości, prawidłowej morfologii, poziome uszkodzenie II stopnia MM, dyskretne pęknięcie torebkowe rogu przedniego ML, wiezadlo właściwe rzepki o podwyższonym sygnale, Rzepka typu I z cechami lateralizacji, kat wycięcia miedzyklyciowego wynosi 146 stopni, dysplazja boczna k. udowej typu C, chondromalacja II/III stopień SRU, bliznowate pogrubienie faldu przysrodkowego błony maziowej, przekrwienie ciała tłuszczowego Hoffy, okrywa chrzestna gładka, troczki przysrodkowe o zatartych zarysach, zmiany bliznowate przyczepu rzepkowego troczkow bocznych, więzadła boczne sciegno mięśnia czworogłowego, pasmo biodrowo piszczelowe w dystalnym odcinki, okolica gesiej stopy sciegnistej nie wykazują zmian. " Obraz CD MRI KOLANA do interpretacji klinicznej z ORTOPEDĄ ! Ważne objawy ; sam opis to za mało ... Konieczna pełna konsultacja . Ważne objawy , ogólny stan zdrowia, sprawność, tryb życia i pracy , aktywność, krążenie, ciśnienie krwi, nawodnienie etc Czy były urazy , cieżka praca fizyczna, nadwaga, ?? Jaki nastrój ? stresy? Jaki wywiad rodzinny?? Pozdrawiam.