Jak interpretować ten wynik moczu u 8-letniego dziecka?

Witam, Proszę o interpretację wyniku moczu u 8 letniego dziecka: Krew: dużo Leukocyty-liczba (C30): 1-2 wpw (zakres referencyjny: 0-2 wpw) Erytrocyty świeże: 14-16 wpw (zakres referencyjny: 0-2 wpw) Pasma śluzu: liczne wpw (zakres referencyjny: pojedyncze) Barwa: jasnożółta Przejrzystość: zupełna Badanie usg jamy brzusznej nic nie wykazało. Badanie na posiew moczu: ujemny. Na co takie wyniki mogą wskazywać? Dziękuję.

Szanowna Pani, proszę podać więcej szczegółów. Bez danych klinicznych nie interpretuje się wyników