Jak interpretować własne cykle miesiączkowe i dni płodne?

Witam, od siedmiu cykli staramy się o dziecko.cykle mam regularne co 28 dni W tym cyklu zaczęłam mieć śluz płodny od 11 dnia cyklu do 15/16, dnia 14 miałam silny ból jajnika i myślałam że to owulacja, ale moja temperatura była bez zmian. Dopiero skok był w 18 dniu cyklu i od razu o 0,2 stopnie.(2 dni po zaniku śluzu plodnego) Więc nie wiem co mam myśleć? Czy mogłam miec owulacje 14 dc a skok się opóźnił? może skok pojawić się 3-4 dni po owulacji, czy to normalne? Czy jest szansa na ciążę

Monitorowanie owulacji może zrobić ginekolog na USG; przy cyklach 28 dniowych dni płodne są mniej więcej między 12 a 16 dniem cyklu.

pozdrawiam