Jak interpretować wynik badań ginekologicznych u osoby w 14 dniu cyklu?

Witam. Mam 30 lat. Regularne miesiączki. Cykl 28 dni. Chciałabym skonsultować moje wyniki badań. Badania robiłam w 14 dniu cyklu: estradiol 63,00pg/ml i FSH 5,62mlU/ml. Robiłam wcześniej badania, nie znam dnia cyklu. Wyniki: TSH 3,680, FT3 3,95; FT4 1,35. Czy wszystko jest normie, żeby starać się o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć proszę zgłosić się do lekarza ginekologa