Jak interpretować wynik badań TSH u 28-letniej kobiety?

Witam, Proszę o interpretacje poniższych wyników badań: -TSH 6,029mU/L (norma 0,38-5,33) -FT3 3,46pg/ml (norma 2,5-4,3) -FT4 0,76ng/ml (norma 0,65-1,48) -antyTG <15U/ml (norma 0-40) -antyTPO <28U/ml (norma 28-60) Dodatkowo odczuwam zmęczenue, bóle mięśni i mam podwyższone tętno (w spoczynku 80-85uderzeń na minutę). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki mogą wskazywać na subkliniczną niedoczynność tarczycy lub nieprawidłową wartość TSH w wyniku stanu niezwiązanego ze stanem tarczycy. Na pani miejscu udałbym się do lekarza prowadzącego w celu interpretacji łącznie z pani stanem klinicznym. Powtórzyłbym również za kilka tygodni badanie TSH i fT4 (można dodatkowo ocenić: morfologię krwi z rozmazem i lipidogram).