Jak interpretować wynik badania anty-TPO u 23-latki?

Witam, Dostałam wyniki badań i TSH FT3 FT4 są w normie ale nie umiem odczytać wyniku anty-TPO. Wyszedł on <9,00 IU/ml? Czy to dobry wynik? ORaz czy wynik prolaktyny 16,90 ng/ml jest okej? Pozdrawiam, Anna

Lek. Paweł Szadkowski

Wartości referencyjne różnią się w zależności od metody, dlatego musiałaby Pani podać normy laboratorium. Najlepiej udać sie do lekarza kierującego w celu interpretacji wyników.