Jak interpretować wynik badania cytologi u 26-latki?

Dzień dobry. Proszę o interpretację wyników cytologii, gdzie napisane jest, że: Niewielki odczyn leukocytarny, rozmaz zawiera komórki endocerwikalne, komórki nabłonka ectocervix nie dojrzewają w pełni - co to znaczy? Czy to poważne, że nie dojrzewają? Na wyniku mam wpisane niby grupę I, ale niepokoją mnie te informacje. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A którego dnia cyklu było badanie ? Konieczna wizyta u Ginekologa