Jak interpretować wynik badania echa serca?

Odebrałam wynik Badania Echa serca: Lewa komora niepowiększona LV 4.8CM, niepowiększony lewy przedsionek LA 3.2 cm, bez cech przerostu lewej komory. IVS 1.0 CM, PWLV 1.0 CM. ZASTAWKI BEZ ISTOTNYCH ZMIAN MORFOLOGICZNYCH.WIOTKI PRZEDNI PŁATEK MITRALNY. NM ŚLADOWA/MAŁA. ZASTAWKA AORTALNA TRÓPŁATOWA , BEZ CECH WADY. AORTA WYSTEPUJACA NIEPOSZERZONA 2,8 CM,BEZ ODCINKOWYCH ZABURZEŃ KURCZLIWOŚCI . EF 61%. BEZ CECH PRZECIĄŻENIA PRAWEGO SERCA. NTr śladowa.Pień płucny nieposzerzony. Bez płynu w osierdziu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania można uznać za prawidłowy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa.