Jak interpretować wynik badania EEG głowy i co on oznacza?

witam .od 7 lat boli mnie głowa.zgłosiłam sie niedawno do neurologa który zlecił mi badanie eeg głowy.wypis wyszedł taki:zapis nieprawidłowy.czynnośc napadowa dośc licznych serii fal ostrych.Zmiany rozsiane w całym zapisie.RZ niewidoczna,HW bez wpływu na zapis.z drugiej strony kartki zapis wyglada tragicznie widac ewidentnie te duze fale głowa boli niesamowicie.co oznacza ten opis prosze o odpowiedz.bardzo pilne

Witam!
Należy zrobić dalsze badania diagnostyczne: RM głowy, EEG po prowokacji wymuszoną bezsennością. Aktualny zapis przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej i należy uściślić rozpoznanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.