Jak interpretować wynik badania EEG głowy u 29-latki?

Witam, odebrałam wyniki eeg głowy, proszę o wstępną interpretacje:czynnośc podstawowa złożona z fal alfa 9 Hz aplituda 60uV,symetryczna,synchroniczna. Rz wyrażona. Na tle czynności podstawowej występują w sposób napadów, wysokonapieciowe, polimorficzne fale wolne 6 c/sek we wszystkich odprowadzenia h powyższe zmiany obecne w FS i Hv. Zapis nieprawidłowy w postaci napadów h fal wolnych. Dziękuję z góry za odpowiedź :) pozdrawiam serdecznie

Witam!
Zapis nieprawidłowy, obniżenie progu pobudliwości drgawkowej. Konieczna dalsza diagnostyka w kierunku padaczki. Nie wiem z jakiego powodu zlecono EEG, ale jak widać coś było. EEG jest tylko badaniem dodatkowym - rozpoznanie stawiamy w oparciu o stan kliniczny, uzupełniony odpowiednimi badaniami pracownianymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.