Jak interpretować wynik badania EEG u dziecka z kłopotami ze snem?

Witam. Potrzebuje aby ktos mi porzadnie objasnil wynik EEG syna (8miesiecy 16dni). Badanie wykonane we śnie. Opis badania: Badanie we snie. Od poczatku dominujw polimorficzna czynnosc theta/delta. Stopniowo wzrasta udzial fal delta i pojawiaja sie wrzeciona snu. FS bez istotnego wplywu na zapis. Orzeczeniie: badanie we snie. Odchylen od normy nie ujawniono. Bardzo prosze o "chlopski rozum" widze ze jest dobrze, ale szukamy przyczyn problemow ze snem.

Dzień dobry. Dzieci w tym wieku miewają trudności ze snem z bardzo różnych przyczyn, np. ząbkowanie, trudności wynikające z wrażliwości niedojrzałego jeszcze układu trawienia, zachwiane poczucie bezpieczeństwa (np. gdy rodzice są niespokojni, kłócą się, zamartwiają, żyją pod presją). Nie opisuje Pani na czym polegają trudności ze snem, a być może to, co się dzieje jest bardzo typowe dla tego okresu rozwojowego. Zachęcam Panią do rozważenia konsultacji z psychologiem celem psychoedukacji, zapoznania się z typowymi zachowaniami, sytuacjami związanymi z rytmem dobowym dziecka w tym wieku. Być może będzie to pomocne. Pozdrawiam serdecznie.