Jak interpretować wynik badania EEG u osoby chorej na padaczkę od 20 lat?

Dostałam następujący wynik badania eeg. Badanie wykonane w czuwaniu czynność podstawowa niezroznicowana przestrzennie składa się z dominującego niskonapieciowego rytmu szybkiego beta Rz niewidoczne na tym tle okresowo rejestruje się synchroniczna uogolniona czynność w postaci fal theta 5-6 c /s o wyższej amplitudzie. Hv bez wpływu na zapis. F-S w odprowadzeniach tylnych fragmenty rytmu wodzenia. Co oznacza ten wynik? Dodam że od ponad 20 lat choruję na padaczke i od dwóch lat nie mam ataków.

Zmiany wEEG do interpretacji klinicznej , po badaniu. zależnie od wywiadu, i leków! Pozdrawiam i zapraszam do mojego gabinetu na Żoliborzu.