Jak interpretować wynik badania EEG u osoby z padaczką?

Rozpoznanie Epilepsja.Zapis nie harmonijny słabozroznicowany. Czynność podstawowa stanowi rytm mieszany w postaci fal beta w odprowadzeniach przednich oraz alfa o dominującej częstotliwości fal 9-9.5Hz i amplitudzue do 25 Uv w odprowadzeniach tylnych. W odprowadzeniach znad lewej półkuli mózgu widoczne są grupy fal wolnych teraz 4,6 Hz pijedyńcze fale delta 3 Hz oraz Fale ostre o amplitudzie do 120 UV Rz-wyrazona HV-nieznacznie wpływa na zapis Fs-bez wpływu na zapis orzeczenie zapis o cechach nieprawidliwych z dominacja fal wolnych znad lewej półkóli mózgu a gdy leżałem w szpitalu z rozpoznaniem padaczka wzrost częstości napadów to wynik eeg jest prawidłowy bez zmian co to może oznaczać

Ważne objawy ; stan funkcjonalny , fizyczny i psychiczny, Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc Alkohol ?? Używki ??
Ważne też wszystkie stosowane leki! . Pozdrawiam i zapraszam