Jak interpretować wynik badania EKG u 23-latka?

Witam dziś wykonałem badanie EKG, jestem mężczyzną mam 23lata. Przedstawiam wyniki i proszę o poradę za co z góry dziękuję. : HR: 79, RP: 756, QRS: 74, QT: 327, QTc: 376,P: 136, PQ: 178, Oś QRS: 20, Oś P: -4, Oś T: 22, 111 rytm zatokowy miarowy, 420 normogram, 530 przednio boczne niedokrwienie podwsierdziowe. Czy coś mi grozi?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można ocenić ekg bez jego obejrzenia i oceny proszę zgłosić się koniecznie do lekarza rodzinnego