Jak interpretować wynik badania gastroskopii i czy konieczna jest konsultacja z lekarzem?

witam, co oznacza wynik gastroskopii: W wycinkach błona śluzowa żołądka z przewlekłym/ / naciekiem zapalnym,rozrostem dołeczkowym/ /i przekrwieniem/ / . Czy powinnam to skonsultować czy nie jest to wymagane?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli wcześniej nie otrzymała pani zaleceń od lekarza prowadzącego to warto omówić z nim ten wynik, ponieważ w zależności od pani obrazu klinicznego może wymagać pani leczenia.