Jak interpretować wynik badania glukozy we krwi u osoby z brakiem apetytu?

Ostatnio źle się czułem przez tydzień, problemy z brzuchem, ciągły ból itp, słabo mi było, sine oczy, ciągłe zmęczenie, brak apetytu, zrobiłem badania i wyszły takie wyniki, mam pytanie odnośnie glukozy i ketonów, poniżej wyniki z 05.2016 r i z 15.11.2017, proszę o interpretacje: Glukoza 97 Norma 70-99 - 2016 r Glukoza 101 Norma 70-99 - aktualne Ketony 5 - aktualne Reszta wszystkich wyników w normie wtedy i teraz. Dodam, że przez tydzień mało jadłem bo brak apetytu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.